На п’єдесталі — брат і сестра з Малина

На базі басейну спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання за відкритий Кубок Харкова і Харківської області з плавання в ластах.

Про це пише газета "Житомирщина".

Участь у змаганнях брала й команда Малинського спортивного клубу «Оазис» у складі дев’яти спортсменів. Семеро з них стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали 24 нагороди, з яких: 9 — «золотих», 7 — «срібних» і 8 — «бронзових».

Як поінформував президент спортивного клубу «Оазис», заслужений тренер України Василь Степаненко, у категорії «В» Дарина Зайцева виборола шість (із шести можливих!) медалей з-поміж дівчат. Вона п’ять разів піднімалася на вищу сходинку п’єдесталу: була кращою на дистанціях 50 метрів, 100 і 400 метрів плавання в ластах, 100 метрів — підводного плавання та в естафеті 4 х 50 метрів у ластах. А в естафеті 4 х 50 м у біластах завоювала «срібло».

В цій же віковій категорії з-поміж юнаків на рахунку її брата Кирила Зайцева також шість нагород: три — «золоті» за перемогу на 200 м у біластах, 400 м плавання в ластах і в естафеті 4 х 50 м в ластах; «срібна» — в естафеті 4 х 50 м у біластах та дві «бронзові» — на дистанціях на 50 м і 100 м плавання в ластах.

Додому з п’ятьма медалями повернулася Ліна Акінтьєва в категорії «С».

Серед чоловіків у категорії «А» Михайло Шевченко завоював другу сходинку на 100 м плавання в ластах та третю — в естафеті 4 х 50 м в біластах, а Валентин Салімовський став «бронзовим» призером на 100 м у біластах та «срібним» — в естафеті 4 х 50 м у біластах.

Серед дівчат у категорії «С» у Стефанії Буряк — дві медалі: «срібна», яку вона виборола на дистанції 200 м у біластах та «бронзова» в естафеті 4 х 50 м у біластах. А Юлія Співак зайняла друге місце в естафеті 4 х 50 м у ластах.

Ці змагання стали останнім етапом у підготовці спортсменів до Кубка України з плавання в ластах, що відбудеться в басейні «Купава» в Броварах Київської області.